Uw gezondheid in

Ben jij op zoek naar een plek waar jij je thuis voelt? Waar je de beste begeleiding en persoonlijke aandacht krijgt en waar jij je doelen behaald? Dan is Club You in Alblasserdam dé sportschool voor jou!

Wil jij ook gewicht verliezen?

Wil jij ook gewicht verliezen, je spieren verstevigen én heel snel resultaat zien? Herken je ook jezelf hierin? Wil jij ook vandaag nog starten met afvallen,  je lichaam in shape brengen óf je fit(ter) voelen? Wij gaan die uitdaging met jou aan en coachen je naar de top!

Het is heel herkenbaar, bijna iedereen heeft wel eens een poging gewaagd maar het afvallen gaat niet naar wens en blijkt in de praktijk erg lastig te zijn door een drukke lifestyle, gebrek aan motivatie, tijd, blessures, kennis op trainingsgebied enz.

Toch blijft dat droomgewicht, ideale figuur of lekker in je vel voelen altijd met jou flirten. Bij Club You bieden wij meerdere mogelijkheden aan om jouw doelstelling te behalen. Denk aan personal training, individueel fitness, diversiteit aan groepslessen of een combinatie van alle drie.

Ons doel is niet om jou alleen een tijdelijke oplossing te bieden, maar ook  jouw lifestyle positief te verbeteren, zodat deze beter aansluit op jouw huidige situatie.

Nieuwsgierig geworden naar wat ons team en sportcommunity ook voor jou kunnen betekenen?  Vul dan gelijk de lidmaatschapstest in. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met jou op voor een vrijblijvend advies.

lidmaatschap op maat

error: Content is protected !!

RIVM & WHO PROTOCOL

 • Club You houdt zich aan de RIVM & WHO protocol. Wij EISEN dit ook van jou!
 • Schud geen handen en Houd 1,5 meter afstand.
 • Neem een handdoek mee. DEZE IS VERPLICHT! GEEN HANDDOEK GEEN TOEGANG!
 • Neem je toegangspas mee. DEZE IS VERPLICHT! GEEN PAS GEEN TOEGANG!
 • Volg de aanwijzingen van het Club You Team op.
 • Club You heeft bij de ingang DESINFECTANS beschikbaar gesteld. Je bent verplicht je handen te des-infecteren.
 • Kom alleen of kom uitsluitend met personen uit jouw huishouden. Vermijd het openbaar vervoer.
 • Indien je PT hebt, kom dan niet eerder dan de afgesproken starttijd naar de accommodatie.
 • Blijf thuis als je 1 van de volgende klachten hebt: Verkoudheid, niezen, keelpijn, lichte hoest, verhoging 38 C°
 • Blijf thuis als iemand in jouw huis koorts heeft (vanaf de 38 C°) en/of benauwdheidsklachten.
 • Was voorafgaand aan je sportbezoek minimaal 20 seconden je handen met zeep.
 • Betaal met pin of contactloos (pin of mobiel).
 • Verlaat direct na het sporten de accommodatie.
 • Na het sporten niet voor de ingang blijven staan of hangen.
 • Bekijk HIER de promo "Veilig sporten" van NL actief