KICK-OFF MEGA NIEUWJAARS SPORT ACTIE

PROFITEER NU OOK VAN EEN GRATIS MAAND SPORTEN & EEN GRATIS MAAND PERSONAL TRAINING CADEAU!

NIEUWJAARS SPORT ACTIE

Zijn ook jouw goede voornemens om 2020 gezond te starten? Fit te voelen? Of meer te gaan bewegen? Of het nu een groepsles, spinning, fitness- of personal training is het. Bij de trainers van Club You ben je in goede handen. Gezondheid, conditie, fit voelen en succes gegarandeerd!

Wacht niet af en vraag nu vrijblijvend de gratis maand sporten & gratis maand personal training informatie aan.

Ja, ik wil alle (start)informatie

Bij CLUB YOU

  • Wordt je met een glimlach ontvangen
  • Kan iedereen voordelig sporten
  • Krijgt iedereen persoonlijke aandacht
  • Een veilige en plezierige omgeving
  • Sport je resultaat gericht
  • Wordt je gemotiveerd om je doel te behalen

Wat vinden onze leden?

Onwijs goede begeleiding! Ik sport nu 2 x per week met een personal trainer en krijg daarbij meer dan genoeg oefeningen, die ik ook kan doen als ik alleen sport! Persoonlijke begeleiding en onwijs vriendelijk personeel!

Mirjam

Deze sportschool is geweldig!! Ze begeleiden je naar wat je wilt bereiken. Individueel programma is wat heftig maar levert geweldig resultaat op. Mensen die er werken zijn top. Mensen niet twijfelen maar gewoon gaan. Een echte aanrader!

Moniek